Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

All in One

Fale Elliotta: Analiza elliotowska wszystkich analizowanych walorów i rynków:

Ameryka Pn.: YM.F (DJIA), SP.F (SP500), NQ.F (NASDAQ100), RJ.F (Russell2000); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DY.F (DAX), MX.F (CAC40), X.F (FTSE100), FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

UWAGA!: Aby zakupić pakiet należy najpierw zarejestrować się w Serwisie i zalogować.

Fusy na tydzień 27'09 2009-06-28 23:56

AMERYKA PN/PD:

BOVESPA (interwał weekly i EOD):

  

Na Bovespie pierwszy impuls spadkowy zakończony. Na razie nie jestem pewien stopnia fal bo ruch jest relatywnie mały. Z czasem ta kwestia powinna się wyjaśnić.

DJIA (interwał weekly, 60 min i 10 min):

     

W wersji pierwszej zakończony został Zigzag (5-3-5), który oznaczam jako A Minor. Po wyrysowaniu fali B powinniśmy zobaczyć dynamiczne C.

   

W wersji drugiej historia w krótkim terminie jest analogiczna do opisanej powyżej. Wersja druga jest wersją preferowaną oznaczeń.


SP500 (interwał weekly i 60 min):

 

 

Sytuacja analogiczna do DJIA.


POLSKA I EUROLAND:
DAX (interwał weekly i 60 min):

 

 

Na DAX w wersji pierwszej również wyrysowano pierwszy impuls spadkowy. W wersji drugiej ruch ten oznaczony jest falą A Minor. Wersją preferowaną jest wersja druga oznaczeń.

FW20 (interwał 60 min i 5 min):

     

Na FW20 możliwe nadal jest wyrysowanie pełnego impulsu spadkowego. Do jego zakończenia brakuje jednej fali w dół. Alternatywnie ruch od szczytów można oznaczyć jako abc tworzące falę A Minor. Przy takiej notacji obecna konsolidacja byłaby falą B Minor.

WIG, MW40 (interwał weekly, EOD i 60min):

     

   

Na pozostałych indeksach w krótkim okresie sytuacja analogiczna do FW20.


AZJA:
NIKKEI (interwał weekly, EOD, 60 min):

   

Na NIKKEI mamy wykończoną falę 4 Minor i rozpoczęty ostatni impuls wzrostowy w fali (1) Intermediate. Oznaczenia alternatywne dają możliwość zakończenia korekty wzrostowej (c) i rozpoczęcie kreślenia fali (d) w trójkącie 4 Primary.

BSE30 (interwał weekly i EOD):

 

Na BSE30 również wyrysowano pierwszy impuls spadkowy. Tak jak w przypadku Bovespy, również i tu nie jestem pewien stopnia oznaczeń. W tym tygodniu powinno się więcej wyjaśnić.


SHANGHAI (interwał weekly i EOD):

 

W Szanghaju w wersji preferowanej powinniśmy kończyć podfalę 3 Minuette i rozpocząć korekcyjną czwórkę w wydłużonej fali v w A Minor.
Alternatywnie byłby to koniec fali A Minor a korekta fala B minor. W tym przypadku zejście powinno być dużo głębsze niż w wersji preferowanej.

WALUTY:
EDEK(interwał EOD i 60 min):

   

Na Edku mamy wyrysowaną falę a i b w d Minute. Zejście jest płytkie więc fala d może być korektą złożoną. Wskazuje na to również zasada zmienności. Wyjście powyżej ostatnich szczytów anuluje oznaczenie.

YEN/USD (interwał weekly i EOD):

 

Jen powinien dokręcić w tym tygodniu fale C Minor w (b) Intermediate i rozpocząć spadkową falę (c).

USD/PLN (interwał 60 min):

Na parze USD/PLN najprawdopodobniej nadal pozostajemy w podfali 2 Minuette. Dziwnie to wygląda bo nie tak powinien zachowywać się kurs po wyjściu z klina. Nowe monima zanegują oznaczenie.


EUR/PLN (interwał 60 min i 10 min):

 

 

W zasadzie mógłbym powtórzyć komentarz do pary USD/PLN. Sytuacja jest analogiczna.

TOWARY I METALE

CRUDE (interwał weekly i EOD, 60 min):


   

 

Nadal nie mam pewności co do zakończania fali wzrostowej. Jedyny impuls spadkowy jaki zaobserwowałem na wykresie to tej z piątku. O niczym on jednak nie przesądza, gdyż mógł to być koniec korekcyjnej fali ii. Dopiero kontynuacja spadków, a w szczególności zejście poniżej poziomu 67 USD potwierdzi kierunek południowy.

Na Crude ostatnie spadki i korektę oznaczam jako 1 i 2 Minuette. Powinniśmy więc zobaczyć dynamiczną fale trzecią. Alternatywnie ruch ten można oznaczyć jako abc tego samego stopnia.

SOYAOIL (interwał weekly i EOD):

 

Na SOYAOIL do wykończenia fali C Minor w B brakuje jeszcze jednej podfali.

Alternatywnie ta piątka spadkowa może być falą A a (b). Nie mam pewności co do poprawności oznaczeń poprzedzającego spadki ruchu wzrostowego dlatego wspominam o wersji alternatywnej.

COPPER (interwał weekly i EOD):

 

Na COPPER jeżeli oznaczony trójkąt był podfalą 4 Minor to powinniśmy kontynuować spadki w ramach fali (b). Alternatywnie, jeżeli był podfalą (b), to czeka nas silny ruch w górę w ramach podfali (c) – konkretnie 3 w (c).

Komentarz bez zmian.

GOLD SPOT (interwał weekly i EOD):

 

Na GOLD SPOT mamy wyrysowaną pierwszą piątkę spadkową w ramach fali (c) Intermediate. Tu również nie jestem pewien stopnia tej fali. Ten tydzień może nam coś podpowie. W każdym razie na jednej piątce spadkowej nie powinno się skończyć.


Tyle ode mnie.

Pozdrawiam serdecznie
LeM


< Wstecz